Möt våra Medarbetare

Ledning

Lars Treser

Verkställande Direktör

lars@biljouren.se

Fredrik Johansson

Skadeverkstadschef

fredrik@biljouren.se

Niklas Öbrand

Servicechef
Servicemarknadschef

niklas@biljouren.se

Viktor Treser

Kvalitetschef

viktor@biljouren.se

Ekonomi

Lena Forslund

Eva Treser

Servicerådgivare

Fredrik Sjöström

Certifierad Servicerådgivare
Audi super user pro

fredrik.s@biljouren.se

Johanna Svedérus

Servicerådgivare

johanna@biljouren.se

Dennis Lord

Servicerådgivare

dennis@biljouren.se

Marcus Malthed

Servicerådgivare

marcus@biljouren.se

Backoffice

Daniel Lindholm

Reservdelar VAG

daniel@biljouren.se

Stefan Larsson

Planör/Garantihandläggare
BMW serviceverkstad

stefan@biljouren.se

Linus Pettersson

Planör
VAG serviceverkstad

linus@biljouren.se

Erik Bennman

Servicerådgivare VAG

erik@biljouren.se

Tommie Aalto

Servicerådgivare VAG

tommie@biljouren.se

Skadeverkstad

Elin Åkerlind

Skaderådgivare

elin@biljouren.se

Ted Söderstedt

Skadebesiktare

ted@biljouren.se

Mathew Sampson

Planör  
Verkmästare Skadeverkstad

mathew@biljouren.se

Niklas

Skadereparatör

Fadi

Skadereparatör

Maikel

Skadereparatör

Andreas

Skadereparatör

Lennart

Skadereparatör

Krister

Skadereparatör

Fredrik

Skadereparatör

Patrick

Skadereparatör

Hanibal

Skadereparatör

Kjell

Skadereparatör

Björn

Lackförman

Henrik

Lackerare

Mustafa

Lackerare

Jonathan

Lackförberedare

Habib

Lackförberedare

Timothy

Plastreparatör

Tom

Polerare

Pierre

Bilrekond

Mekaniskverkstad

Fredrik

Certifierad Master Technician Audi
Certifierad Master Technician Multibrand
Högvolts Tekniker

Tomasz

Bensin- & Dieselmotor expert

Mikael

Diagnostekniker Audi
Högvoltstekniker

Linn

Service & underhållstekniker

Rolf

Service & underhållstekniker

Kenneth

Service & underhållstekniker

Tobias

Högvoltstekniker
Växellådstekniker

Rickard

Transportbilstekniker
Högvoltstekniker

Henrik

BMW Senior technician
BMWi technician

Vill du komma i kontakt med oss?