Kontakta oss

Servicerådgivare

Fredrik Sjöström

Certifierad Servicerådgivare
Audi super user pro

fredrik.s@biljouren.se

Johanna Svedérus

Servicerådgivare

johanna@biljouren.se

Elin Åkerlind

Föräldraledig

 

Dennis Lord

Servicerådgivare – Biljouren Däckcenter

dennis@biljouren.se

Backoffice

Tommie Aalto

Servicerådgivare VAG

tommie@biljouren.se

Erik Bennman

Servicerådgivare VAG

erik@biljouren.se

Marcus Malthed

Servicerådgivare

marcus@biljouren.se

Daniel Lindholm

Reservdelar VAG

daniel@biljouren.se

Skadeverkstad

Mathew Sampson

Planör  
Verkmästare Skadeverkstad

mathew@biljouren.se

Ted Söderstedt

Skadebesiktare

ted@biljouren.se

Mekaniskverkstad

Fredrik Sundberg

Certifierad Master Technician Audi
Certifierad Master Technician Multibrand, Högvolts Tekniker, Planör

fredrik.sundberg@biljouren.se

Stefan Larsson

Planör/Garantihandläggare
BMW serviceverkstad

stefan@biljouren.se

Ekonomi/Marknad

Lena Forslund

Eva Treser

Emelie Eidewing

Marknad – & utbildningssansvarig

emelie.eidewing@biljouren.se

Ledning

Lars Treser

Verkställande Direktör

lars@biljouren.se

Fredrik Eidewing

Skadeverkstadschef

fredrik@biljouren.se

Viktor Treser

Kvalitetschef

viktor@biljouren.se

Vill du komma i kontakt med oss?